Wil je aan de slag met huidverbetering 2.0? Behandelingen die gelijk resultaat geven waarmee je werkt met producten van het hoogste niveau?
GIGI heeft inmiddels meer dan 300 actieve producten, in 45 verschillende landen en bij 60.000 schoonheidssalons wereldwijd. In deze training maak je kennis met de wereld van GIGI en leer je meer over verschillende huidverbeterende behandelingen in theorie en praktijk.
Werk je al met een lijn van GIGI maar wil je graag uitbreiden met een nieuwe behandeling? In deze training behandelen we een lijn of behandeling van jouw voorkeur van GIGI. Dit kan zijn: Nutri-Peptide, Ester C, Carboxy, City-Nap, ACNON, New Age G4 of een behandeling gericht op een specifiek huidprobleem
Geef je op voor de gratis training.
Bij deze algemene training behandelen we naast het alegemene deel specifiek de lijn Nutri Peptide
Tijd: 13:00-16:00
Locatie: Patroonstraat 1, Nijkerk
Het is mogelijk een collega in het vak mee te nemen of je eigen model. Geef dit aan bij opmerkingen (beperkt plaats).